Kalendář akcí


Facebook


Aktuality

TÁBOR 2017

 

Letošní tábor se opět uskuteční na táborové základně Zlaté Údolí u Knežmostu v termínu od soboty 1. do pátku 14. července.
 
Dvoutýdenní tábor s originální celotáborovou hrou a nabitým programem je určen pro děti ve věku 6 - 14 let.
Nejmenší děti ve věku 5 - 6 let mají opět možnost jet na jednotýdenní variantu (termín 1. - 7. července) do speciálního oddílu s upravenou verzí táborové hry. 
(Pokud si nejste jistí, na jak dlouhou variantu tábora vaše dítě poslat, když je mu například hraničních 6 let, kontaktujte nás - na základě našich dlouholetých zkušeností se domluvíme a poradíme)
 
Na tábor již klasicky pojedou děti z dětského domova Žíchovec, se kterým spolupracujeme už 18 let a jejichž integrace do běžného života je jedním z cílů našeho spolku.
 
Cena:
2 týdny - 4600 Kč (1.7.-14.7.)
1 týden - 2500 Kč (1.7.-7.7.)
 
Přihlášku na tábor je možné vyplnit online zde.
Termín pro odeslání přihlášek a zaplacení příspěvků: 30. dubna 2017.
Prosíme, neodkládejte přihlašování vašich dětí - kapacita tábořiště je omezená a z organizačních důvodů potřebujeme znát počet účastníků včas.
 
O zaplacení příspěvku se můžete přesvědčit na našem transparentním účtu 233 130 9001/5500.
Připomínáme, že u vašeho zaměstnavatele lze zažádat  o příspěvek na rekreaci dítěte. Na vyžádání zašleme fakturu i potvrzení o účasti dítěte na táboře na adresu Vaší odborové organizace nebo zaměstnavatele.
 
Pro menší děti chystáme na jaře 2 seznamovací akce (jednodenní výlet a víkendovou výpravu), aby se seznámily mezi sebou navzájem i s našimi vedoucími. Úplně nejmenší děti si mohou na těchto akcích otestovat, zda už tábor zvládnou :-)
O termínech těchto akcí vás budeme informovat.
 
Formuláře nutné pro odjezd na tábor stáhněte zde
Adresa tábora:
RZ Zlaté údolí
Drhleny 176
Drhleny
294 02
 
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.