Kalendář akcí


Facebook


Kronika akcí

Víkend na lyžích 31.1.-3.2.2002

Jeli jsme opět do naší milované Zálesní Lhoty v Krkonoších u Vrchlabí, tentokrát "v plné zbroji" - tj. lyže a batohy s sebou. Ačkoliv sněhu nebylo mnoho, zalyžovali jsme si pěkně a doufám, že se tam všem líbilo stejně jako mně. Odjezd byl takzvaně "Na etapy", což bylo samo o sobě dobrodružství. Nepodařilo se nám totiž sehnat lístky na jeden spoj. Navíc s námi jel Honzík a Míša, kteří nejsou z Prahy a museli jsme tedy zkoordinovat dopravu i s nimi.
Sněhu nebylo mnoho - pravda, ale to nás neodradilo!
soutěž Pyramida na družstva Hned po příjezdu jsme museli absolvovat cestu s batohama a lyžema přes rozblácenou planinu směrem k chalupě. Bylo skutečně s podivem, že jsme se tam navečer všichni v pořádku sešli.
Na sjezdovkách na Žalí a ve Strážném však naštěstí bylo sněhu dost, a tak jsme se na lyžích pořádně vyřádili. Nechyběly ani závody ve skoku vysokém na skokáncích a dobrodružné jízdy na černé sjezdovce. Také běžkaři si jistě užili své, zvlášť první den, kdy byla pořádná mlha, která jim znesnadňovala orientaci.
V sobotu nás čekalo překvapení, přijeli naši kamarádi z Prahy, kteří pro děti připravili báječnou bojovku. soutěž Kdo obleče víc?
Hodně zábavy jsme si užili také po večerech, kdy všichni absolvovali soutěžní maratony různých družstev v nejrozličnějších disciplínách, jako např. stavění pyramidy z lidí, oblékání skutečně neskutečného množství oblečení na čas, podlézání provazu apod.
Správná bojovka nastala však až v neděli, kdy jsme se museli dopravit na 8 km vzdálené autobusové nádraží. Věci se nám naštěstí podařilo díky O.T.ho pomoci dopoledne převézt autem do úschovny věcí ve Vrchlabí na vlakovém nádraží. S dětmi jsme vyrazili po obědě a užili jsme si krásnou nedělní vycházku se spoustou her a zábavy.
Kačka podlézá provaz Úschovnu ve Vrchlabí všem doporučuji! Paní, která nám naše zavazadla vydávala, byla hrozně milá, vůbec se nedivila, že je nás tolik a že máme tolik věcí. Celodenní úschova našich věcí (26ks) lyže a batohy nás stála !130Kč! Je to opravdu nádhera, když člověk čas od času narazí na příjemné zacházení a milou cenu!
Káča