Město Lotrdam spolu s detektivy slaví včerejší úspěchy. Detektivové už mají sbalené kufříky a chystají se na návrat domů.Doporučujeme dál sledovat táborové stránky - časem přibudou jistě další fotky (i když zítra to nejspíš nebude.)

20:20 Detektivové a starosta vtrhly před sídlo M. Dostavil se i Patrik O´Grandpa

Stařičký Patrik O´Grandpa, v okolí známý jako „praotec Ir“, „hluchý dědek“ nebo prostě jako „Dědeček“ , se stal prakticky přes noc lotrdamskou celebritou, když pomohl detektivům najít způsob léčení , nezávislý na dodávkách od M.  (Dodávkách, které byly pro detektivy již dlouho nevýhodné a které navíc M. úplně ukončil poté, co vstoupil s detektivy do otevřeného boje.)

Pečlivě naplánovanou lstí se podařilo detektivům osvobodit našeho milovaného starostu. Nejprve shromáždili dostatek informací, převleků a rekvizit, a pak se v přestrojení vydali k místu, kde byl starosta držen v zajetí. Lidem pana M., kteří starostu hlídali, předali falešný rozkaz o přemístění zajatce, a pak se tohoto přemisťování ochotně chopili. Jako přídavek s sebou dostali i Radu Starších, s kterým(i) si zjevně strážci nevěděli příliš rady.

Detektivům se daří. Další zprávy napíšeme brzy.