Kalendář akcí

srpen

4 - 17 Tábor

Facebook


Kronika akcí

Podzimní víkend 26.–30.10 2001

Jeli jsme do naší oblíbené chalupy - do Zálesní Lhoty v podkrkonoší a ačkoliv nám počasí příliš nepřálo, víkend se vydařil. Kubík se stal opatrovníkem Honzíka, Nina dostala novou přezdívku "bobr", ..... Kluci zpívají Celý víkend byl ve znamení hry pro mladší děti inspirované knihou Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky. Do přípravy a realizace hry se zapojil i oddíl starších dětí.
V průběhu víkendu musely děti bojovat se zlobry, na které narazili, dostat se do Roklinky ke sličným elfům, kde strávily krásné chvíle zábavy a zahrály si divadlo; pak však vyrazily vzhůru do Mlžných hor, jejichž počasí bylo opravdu nepříznivé. V horách na ně číhali skřeti, kterým se podařilo na chvíli hobity zajmout. Udatní hobiti se však ze zajetí, i když byla noc, dostaly.

Kuba, Honzík a Nina Jistě si všichni pamatujete na noční bojovku, kdy skřeti zaútočili a odvedli malé hobitky !po jednom!, !do tmy! a to ještě !se zavázanýma očima!. No, všichni hobiti i skřeti to přežili, a doufám, že se to všem líbilo.

Po večerech jsme se také rozhodně nenudili. Jsem moc ráda, že se starší kluci tak pěkně starali o to, aby hořel oheň ve všech kamnách - aby nám bylo v chalupě pěkně teploučko. (No dobře, sem tam jim to vyhaslo - ale mysleli to určitě dobře :-))